פוליסת ביטוח חיים משולב סיכון

ביטוח חיים

מדוע אנו נדרשים לרכוש פוליסת ביטוח חיים?

כי זוהי הדרך הטובה ביותר לשמור על המשפחה ולהבטיח הגנה כלכלית ליקרים לנו. כולנו רוצים לחיות שנים רבות בבריאות, להגן על משפחתנו וליהנות ממנה. בחיי היומיום אנחנו דואגים לרווחת משפחתנו כל הזמן, אך לעיתים קורים מקרים שלא ניתן לצפות להם. מעבר להלם ולצער, אובדן בן משפחה, ובמיוחד מפרנס מהווה פגיעה משמעותית ביכולת המשפחה להתקיים. חשוב לבחור בפוליסת ביטוח חיים שתתאים לצרכי בני המשפחה ותשרת אותם בצורה הטובה ביותר אם יזדקקו לו. ביטוח חיים למקרה מוות (ריסק) יאפשר למשפחה שלך להמשיך לחיות.

מדוע ביטוח חיים למקרה מוות מכונה בשם ריסק (RISK)?

כי הוא מהווה כיסוי כספי לסיכונים שונים. פוליסות ריסק מבטיחות בסיס כלכלי ומקור הכנסה למשפחתך במקרה של מוות. העיקרון של ביטוח חיים הוא פשוט, עבור כמה עשרות שקלים בודדים בחודש ניתן להבטיח את רווחת המשפחה שלך במקרה פטירה. כל כך קל לקחת אחריות על המשפחה שלך, אין צורך לקחת סיכון או להמר על עתידם. אתה בוחר את סכום ביטוח החיים. סוכני ויועצי הביטוח שלנו, ישקפו לך את השיקולים בבחירת הסכום הנכון ביותר עבור. פרמטרים אותם חשוב לקחת בחשבון בבחירת סכום הביטוח הם: מספר בני המשפחה, משך הזמן שתכננת לפרנס אותם, הסכום החודשי שאתה רוצה להבטיח להם ומקורות הכנסה והתחייבויות כלכליות נוספות שיש לך ולמשפחתך.

מה קורה כאשר, חס וחלילה, מתרחש האירוע המכוסה בביטוח החיים?

במקרה כזה, חברת הביטוח משלמת למשפחתך את סכום הביטוח. מטרת הכסף להבטיח רמת חיים נאותה למוטבים – בני משפחתך – כפי שהיה לפני מקרה הפטירה.

האם פוליסות ביטוח חיים מכסות את כל מקרי המוות?

לא. פוליסות ביטוח חיים לא מכסות מקרי התאבדות (בשנה הראשונה) ומקרי מוות כתוצאה ממנת יתר של סמים או אלכוהול (לאורך כל תקופת הביטוח).

לקבלת מידע נוסף וייעוץ אישי, פנה לסוכן הביטוח שלך במשקי טנא / צור קשר בטלפון 04-8813816 או בדוא”ל web@mkb-tene.co.il

צרו קשר

לקבלת מידע נוסף וייעוץ אישי, פנה למשקי טנא

טלפון

04-8813816

כתובת

גוליאלמו מרקוני 10, חיפה