חיסכון בשוק ההון

חיסכון בשוק ההון

מהם שירותים פיננסיים?

שירותים פיננסים הינם שירותי ניהול כספים במגוון אפיקים – תוכניות חיסכון והשקעות שונות שמטרתן למקסם את התשואה המופקת מהכסף שלכם.

מה היתרון של משקי טנא?

המומחים הפיננסיים שלנו משלבים ידע וניסיון רב בעולם ההשקעות, אפיקי חסכון ושוק ההון יחד עם מומחיות במגזר הקיבוצי.

מי יכול להיעזר בשירותיהם של מומחים פיננסיים?

כל אחד שמעוניין לחסוך ולהשקיע. מומחי השקעות מסייעים לך להפקיד כספים באופן שוטף ו/או חד פעמי, לנהל אותם במסלול השקעה לבחירתך וליהנות לא רק מפוטנציאל לרווחים גבוהים על ההשקעה בהשוואה למוצרי חיסכון והשקעה אחרים אלא גם מנזילות וגמישות מלאים.

למה צריך את זה?

כי המומחים הפיננסיים שלנו יודעים לסייע לך בהגדלת ההון האישי שלך, כדי שהכסף שלך לא ינמנם בתוכנית חיסכון מיושנת בבנק, אלא ינוהל כחיסכון אישי, נזיל וגמיש. העולם הפיננסי מכיל בתוכו אפיקים רבים לחיסכון והשקעה, הוא משתנה באופן תדיר ודורש התאמה שוטפת של הניהול הכספי בהתאם לשינויים. המומחים לשירותים פיננסיים יודעים לנווט בים המידע ולתעל את כל כישוריהם המקצועיים כדי לכוון אתכם בזמן אמת לאפיקי החיסכון וההשקעות הטובים ביותר עבור הכסף שלכם ולקבל תשואה גבוהה יותר.

אבל רגע, אני לא חוסך כ”כ הרבה כסף!

העניין הוא שאין צורך בסכומי כסף גדולים כדי להתחיל לחסוך ולהרוויח. אפשר להתחיל מהפקדה של 200 ₪ בחודש או הפקדות חד פעמיות החל מ- 10,000 ₪, ניתן גם לשלב בין 2 סוגי ההפקדות. מומחי ההשקעות שלנו יודעים להיות יצירתיים ולספק פתרונות הן בניהול כספים בשקלים והן בניהול כספים במטבע זר.

ואיך אני מקבל את הכסף?

ניתן למשוך את הכספים בכל עת, ללא קנסות או עמלות. ניתן לבחור בין מסלולי השקעה שונים ברמות סיכון שונות בהתאם להעדפות ואף לעבור בין המסלולים ללא קנסות ומיסים. דמי הניהול נשארים קבועים לאורך כל תקופת החיסכון. בניגוד לקרנות נאמנות, כאן אין עמלות, קנסות ודמי ניירות ערך. רק במועד פדיון הכספים יש לשלם אחוז מס מסוים, יש אפשרות לפטור חלקי ממס במקרים מסוימים. ניתן לקבל את הכספים בסכום חד פעמי, בתשלומים חודשיים או כקצבה מגיל הפרישה לכל החיים.

צרו קשר

לקבלת מידע נוסף וייעוץ אישי, פנה למשקי טנא

טלפון

04-8813816

כתובת

גוליאלמו מרקוני 10, חיפה