אימון כלכלי למשפחות

אימון כלכלי למשפחה

אימון (קואוצ’ינג) כלכלי למשפחה לחברי קיבוץ

בשנים האחרונות התבהר כי קיים פער אדיר בין ידע כלכלי נכון לבין מימושו בפועל בחיים של מרביתנו. שגרת היום-יום לא מאפשרת לנו לחשוב, להתאמץ ולהתנהל באופן נכון, שקול ומתאים. כמו כן, לא לכולם יש את המודעות, הידע, הכישורים והמחויבות לנהל ולתכנן את כלכלת המשפחה. בדיוק למטרה זו קמה במשקי טנא מחלקת אימון (קואוצ’ינג) כלכלי למשפחה לחברי קיבוץ.

מאחר והקיבוץ הופרט ואחריות הקיבוץ לעתידו הכלכלי של החבר ובני משפחתו מצטמצמת למסגרת תקנות הרשם והחלטות השינוי של הקיבוץ, מוטלת גם עליך חבר/ת הקיבוץ החובה והצורך לדאוג לעצמך ולבני משפחתך.

על מנת להבטיח את יכולת ניהול כלכלת המשפחה שלך בצורה המיטבית, אנו מזמינים אותך למפגש היכרות והרצאה בנושא כלים ומיומנויות לניהול כלכלת המשפחה, טיפים והמלצות שיבטיחו לך שקט, ביטחון ושליטה בניהול משק הבית המשפחתי שלך.

מנהל מחלקת הייעוץ הכלכלי למשפחה במשקי טנא, מאור מוזס הינו מאמן כלכלי מקצועי ויועץ לכלכלת המשפחה, בעל ניסיון בעבודה עם מאות משפחות אותן הוביל לשיפור וייעול ההתנהלות הכלכלית כבסיס להשגת העצמאות הכלכלית. מאור הינו בעל הסמכה בינ”ל לתקן מתכנן פיננסי (CFP), כותב טור קבוע בעיתונים, מתראיין לתוכניות רדיו ורואה זאת כשליחות לחזק את המודעות הציבורית לכסף שלנו ולעתיד כלכלת המשפחה של כל אחד ואחת מאיתנו.

תהליכי האימון הכלכלי למשפחה מורכבים מסדרת פגישות מובנית אשר תיערך בביתכם בהובלת יועץ ומאמן כלכלי מקצועי ובסופה יושגו מטרות התהליך כפי שייקבעו בתחילתו. התהליכים מותאמים לדרישות בני הזוג ומצבם הכלכלי.

תהליכי אימון כלכלי למשפחה כוללים בין היתר:
תהליך אימון “ממינוס לפלוס”

תהליך אישי בו תלוו, תתייעצו ותאומנו ע”י מאמן כלכלי למשפחה, לשיפור ההתנהלות הכלכלית, לחסכון ולעצמאות כלכלית, לבהירות המצב הכלכלי, להצבת מטרות ויעדים, לבניית תכנית פעולה, לעשייה ולשיפור התנהלות כלכלת המשפחה לרבות חסכונות שיבטיחו מימוש החלומות והיעדים. הדגש בתהליך זה הוא על לקיחת אחריות של שני בני הזוג, מציאת פתרונות ויישומם בפועל.

תהליך אימון “הדרך לאיתנות פיננסית”

למשפחות מבוססות המעוניינות להגיע להעצמה כלכלית מוצע תהליך אישי לבני הזוג בו הם מונחים, מלווים ומאומנים ע“י מאמן כלכלי למשפחה, להשגת הכנסה פאסיבית שתבטיח להם עצמאות כלכלית לטווח ארוך. רבים מאתנו יודעים שצריך את זה, חלקנו רוצים לבצע תהליך שכזה אבל בפועל מעטים עושים זאת.

צרו קשר

לקבלת מידע נוסף וייעוץ אישי, פנה למשקי טנא

טלפון

04-8813816

כתובת

גוליאלמו מרקוני 10, חיפה